Serdecznie zapraszamy uczestniczki i uczestników projektu do wzięcia udziału w rekrutacji na dwudniowe (16 h dydaktycznych) szkolenie fakultatywne pn. Komunikacja międzypokoleniowa na uczelni wyższej”.
Program szkolenia:
- Charakterystyka pokoleń BB, X, Y, Z, Alfa
- Rodzaje i techniki komunikacji – podstawy komunikacji interpersonalnej
- Autorytet, granice, zrozumienie – kompetencje relacyjne
- Język korzyści i informacja zwrotna – skuteczna komunikacja z różnymi pokoleniami
- Konflikty i nieporozumienia w komunikacji międzypokoleniowej
- Błędy w komunikacji – jak je rozpoznać i jak im przeciwdziałać
- Kompetencje kluczowe w komunikacji
- Sesja podsumowująca – warsztaty rozwiązywania sytuacji trudnych i symulacje
Do wyboru oferujemy dwa terminy szkoleń:
| Data rozpoczęcia | Miejsce |
|---|---|
| 06.07.2026 r. godz. 09:00 07.07.2026 r. godz. 09:00 (poniedziałek/wtorek) | Biblioteka SGGW, sala 56 |
| 21.09.2026 r. godz. 09:00 22.09.2026 r. godz. 09:00 (poniedziałek/wtorek) | Biblioteka SGGW, sala 56 |
Aby wziąć udział w rekrutacji, należy wypełnić Załącznik nr 2 Deklaracja uczestnictwa w szkoleniu fakultatywnym z zakresu umiejętności interpersonalnych lub nowoczesnych metod dydaktycznych (dokument DOCX) i przesłać na adres beata_celmer-paszkowska@sggw.edu.pl lub magdalena.kot1@sggw.edu.pl do dnia 22.06.2026 r.
Chęć uczestnictwa w szkoleniu można zgłaszać również osobiście w Biurze Projektów Strukturalnych i Inwestycyjnych (budynek nr 2, pokój 11) lub telefonicznie pod numerem 22 593 56 74.
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!